В Італію на човнах прибули 50 бойовиків ІДІЛ – Інтерпол

Середа, 31 січня 2018, 16:54

Інтерпол поширив список з 50 підозрюваних бойовиків "Ісламської держави", які нещодавно прибули в Італію на човнах.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на список, який опинився у розпорядженні видання.

В Інтерполі вважають, що 50 підозрюваних, усі громадяни Тунісу, можливо мають намір дістатися до інших європейських країн.

Список був складений генеральним секретаріатом міжнародної організації кримінальної поліції. Він був відправлений 29 листопада у Міністерство внутрішніх справ Італії, яке згодом поширило його в національні антитерористичні агентства по всій Європі.

Повідомляється, що четверо можливих бойовиків ІДІЛ зі списку вже відомі європейським спецслужбам.

Один з них, можливо, вже перетнув італійсько-французький кордон, щоб дістатися до Окситанії, південного регіону Франції.

За оцінками ООН, близько 5500 тунісців прибули на територію, яка колись перебувала під контролем ІДІЛ в Сирії та Іраку, щоб воювати за терористичне угруповання.

Тепер, після поразки халіфату, уряди різних країн побоюються, що колишні бойовики можуть спробувати посилити атаки в Європі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...