Карнавал у Німеччині: Трампа показали у "компрометуючій" позі з російським ведмедем

Понеділок, 12 лютого 2018, 16:53
Фото
Версія для друку Коментарі

У Кельні, Дюссельдорфі та Майнці під час традиційних карнавальних парадів були висміяні світові лідери, серед яких президент США, канцлерка Німеччини, прем'єрка Британії та інші.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Карнавальний сезон в Німеччині досяг свого піку у понеділок, 12 лютого, розпочавшись барвистими парадами у багатьох містах.

Серед тих, кого німці вирішили висміяти в цьому році були канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

Президента США Дональд Трампа зобразили у компрометуючій позі з російським ведмедем, Дюссельдорф 
Прем'єрка Британії Тереза Мей та її сумнівне новонароджене Brexit-дитя, Дюссельдорф  

Deutsche Welle відзначає, що багато хто в Німеччині з тривогою сприймає рішення Британії вийти зі складу Євросоюзу.

 

Німецьку канцлерку зобразили у вигляді павучихи "чорна вдова", яка ширяє над черепами тих, кого вважають її політичними жертвами.

Лідер керівної партії Польщі "Право і справедливість" Ярослав Качиньський, який тримає серп зі словом "диктатура", та угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан із молотом, разом готові знищити законні права (Дюссельдорф)  
Мартін Шульц, лідер СДПН, перетворюється у "фарш" (Всі фото із сайту DW)

Нагадаємо, минулого року на традиційному весняному карнавалі у німецькому Дюссельдорфі увага була націлена на спірній політиці Трампа та питанні виходу Великої Британії з ЄС.

Тоді, на одній із композицій було зображено, як президент США гвалтує Статую свободи, а на іншій - британська прем'єрка намагається застрелитись з пістолета, на якому написано Brexit.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter