У Лондоні під час вуличного карнавалу поліція затримала понад 100 осіб

Понеділок, 29 серпня 2016, 07:58

Поліція Лондона затримала понад 100 осіб після того, як під час щорічного карнавалу Notting Hill Carnival розпочалися масові бійки.

Про це повідомляє Associated Press.

Як відомо, Notting Hill Carnival – це щорічне свято карибської культури в британській столиці, яке супроводжується різноманітними проблемами під час святкувань.

За інформацією поліції, щонайменше четверо осіб отримали ножові поранення атак в день відкриття дводенного фестивалю в західному Лондоні.

Пораненими виявилися четверо молодих людей віком від 15 до 20 були років, один 15-річний хлопчик госпіталізований у важкому стані.

Недільне свято - барвистий дитячий парад, який приваблює десятки тисяч відпочивальників, які танцюють на вулицях західного Лондона, ознаменувався бійками між представниками різноманітних молодіжних угруповань та поліцією.

Лондонська служба швидкої допомоги повідомила, що незадовго до півночі 411 учасників карнавалу отримали медичну допомогу, 77 осіб були госпіталізовані.

Поліція заявила, що загалом було затримано 105 осіб, яких звинувачують у зберіганні наркотиків, володінні холодною зброєю, насильстві, сексуальних злочинах і грабіжництві.

Карнавал, заснований в 1966 році вест-індськими іммігрантами після расових заворушень у Ноттінг Хіллі 1958 року, часто стає місцем сутичок з поліцією.

Свято 2008 році закінчилося вуличні заворушення. Минулого року поліція затримала 407 осіб, що є рекордом для заходу.

В цьому році для забезпечення порядку під час карнавалу залучили 7 000 поліцейських.

Notting Hill Carnival залишається однією з найбільших в Європі вуличних вечірок, яку відвідують сотні тисяч людей щороку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.