В РФ підтвердили загибель чотирьох росіян від авіаудару США в Сирії

Вівторок, 13 лютого 2018, 08:40
Версія для друку Коментарі

Російська група незалежних дослідників Conflict Intelligence Team назвала імена російських бійців приватної військової компанії, відомої як "ПВК Вагнер", які загинули при авіаударі коаліції на чолі з США 7 лютого.

Про це повідомляє газета "Коммерсант".

За даними CIT, від ударів коаліції загинули Олексій Ладигін з Рязані, Станіслав Матвєєв і Ігор Косотуров з міста Азбест Свердловської області і Володимир Логінов.

Як стверджує організація, Ладигін і Косотуров раніше воювали на Донбасі, а Логінов був активним учасником козацького руху.

Міноборони РФ стверджує, що росіяни від авіаударів коаліції в сирійській провінції Дейр-ез-Зор не постраждали.

Разом з тим співголова руху "Інша Росія" Олександр Аверін заявив, що в числі загиблих також член організації Кирило Ананьєв.

9 лютого телеканал CBS з посиланням на джерела в Міністерстві оборони США повідомляв, що в результаті ударів постраждали "російські найманці".

Очолювана США міжнародна антитерористична коаліція завдала авіаудару по силах сирійського режиму 7 лютого. За різними даними, в результаті загинули від 45 до 100 осіб.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter