Посол Британії: ми не русофоби, у нас є проблеми з керівництвом РФ

Вівторок, 13 лютого 2018, 19:54
Версія для друку Коментарі

Британія не проводить політики невизнання Росії та російського народу, а має проблеми з рішеннями російського керівництва.

Про це в інтерв’ю газеті "День" заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

"У нас є проблеми з російським керівництвом, а також рішеннями, які воно ухвалює. І однією з таких великих проблем є незаконна анексія Криму та втручання на Донбасі", - сказала посол Гоф.

Дипломат наголосила, що Лондон прагне мати добрі відносини з Росією.

"Ми не є русофобами. Ми не проводимо політики, яка характеризується невизнанням Росії та російського народу", - сказала Джудіт Гоф.

Вона додала, що між Британією та РФ існують сфери, щодо яких сторони сильно розходяться. Зокрема, таким є українське питання.

Водночас у рамках Ради Безпеки ООН Британія вбачає необхідність дискусій з Росією.

"Ми хочемо бачити Росію як успішного та відповідального члена міжнародної спільноти. Чого ми не хочемо, то це Росії, яка кидає виклик міжнародному порядку і нелегально втручається у внутрішні справи своїх сусідів.

Ми хочемо бачити відповідальну Росію, яка стане співучасником у справі глобальної безпеки. Але ми не можемо закрити очі на те, що Росія зробила і продовжує робити в Україні. Саме тому ми є дуже відданими у підтримці вашої країни", - пояснила посол. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter