Україна та Молдова відновили політичні консультації на рівні МЗС

П'ятниця, 16 лютого 2018, 08:49

15 лютого були відновлені політичні консультації між Україною та Молдовою на рівні МЗС.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

"15 лютого 2018 року у м. Києві відбулися українсько-молдовські політичні консультації на рівні заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара та державного секретаря Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Тетяни Молчан", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що під час консультацій сторони обговорили графік візитів і зустрічей на рівні керівництва двох держав, взаємодію у рамках міжнародних організацій, проблемні питання українсько-молдовських відносин, придністровське врегулювання, інформаційну безпеку та культурно-гуманітарне співробітництво.

"Політичні консультації засвідчили зацікавленість сторін в інтенсифікації українсько-молдовської взаємодії як на двосторонньому рівні, так і в рамках багатосторонніх форматів співпраці", - зазначили в МЗС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.