Нова британська партія почала кампанію за відмову від Brexit

Понеділок, 19 лютого 2018, 16:37
Версія для друку Коментарі

Нова британська політична партія розпочала національну кампанію, спрямовану на зупинення процесу виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу.

Про це повідомляє Reuters.

Партія "Відродження" (The Renew party), яка була заснована в минулому році, заявила, що буде намагатися придушити дискусію щодо Brexit і звинуватила провідні британські  партії у втраті зв'язку з виборцями, які почуваються покинутими елітою.

"Ми маємо намір бути жорсткими щодо Brexit і жорсткими щодо причин Brexit", - сказав Джеймс Торранс, керівник партійної стратегії.

"Ми будемо тиснути на депутатів, щоб розглянути національні інтереси і знову внести до порядку денного розгляд варіанту "залишитися" (у складі ЄС, - ред.) під час голосування про остаточну угоду з ЄС", - додав він.

Супротивники Brexit намагаються отримати достатню підтримку у нижній палаті парламенту, Палаті громад, щоб заборонити будь-яку можливу угоду про вихід з ЄС, яка має бути укладена з Брюсселем в жовтні.

Прихильники Brexit кажуть, що будь-яка спроба запобігти виходу з ЄС затягне Британію у конституційну кризу.

Нагадаємо, прем'єр Великої Британії Тереза Мей виключила проведення ще одного рефередуму про членство країни в Європейському Союзі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter