Прокуратура Франції вимагає 4 роки тюрми для орендодавців паризьких терористів

Вівторок, 6 лютого 2018, 16:36

Французька прокуратура вимагає засудити Джавада Бендауда, який надав житло двом терористам після терактів у Парижі 2015 року, до 4 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Le Figaro.

Крім того, прокуратура вимагає таке ж покарання для Мохамеда Суми, який виконував рольпосередника між терористами і Бендаудом.

Загалом за сприяння террористом їм могло загрожувати до шести років у в'язниці.

В той же час прокуратура вимагає 5-річного позбавлення волі для Юсефа Айт-Була, двоюрідного брата одного з організаторів терактів у Парижі, звинувачений в тому, що знав про місцеперебування терористів і не повідомив владу. 

Нагадаємо, наприкінці січня у Франції почався судовий розгляд першої справи, пов'язаної з терористичними атаками у Парижі в 2015 році.

Хоча судовий процес безпосередньо не стосується самих терактів, у Франції його вважають важливим для потерпілих та сімей потерпілих, які прагнуть справедливості.

З дев'яти чоловіків, які безпосередньо здійснювали паризькі теракти, сім загинули на місці нападів. Двоє вцілілі і сховалися в квартирі, орендованій для них Бендаудом у Сен-Дені на північ від Парижу. 18 листопада 2015 року вони були вбиті під час поліцейського рейду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua