У Греції за незаконне перевезення мігрантів затримано 120 українців

Четвер, 8 лютого 2018, 12:48

У Греції за перевезення нелегальних мігрантів затримані 120 громадян України.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у колонці для "Європейської правди".

"Українські моряки перевозять нелегальних мігрантів та отримають за це покарання у Греції…  Перш за все, хочу уточнити, що таких в’язнів не 200, а 120, хоча це й не робить проблему менш гострою", - повідомив міністр.

За словами Клімкіна, посольство України та консульські співробітники тримають на контролі справу кожного заарештованого чи засудженого громадянина. Під час слідства й суду кожному співвітчизникові забезпечується адвокат та перекладач зі знанням української або російської мови.

42 громадян вже засуджені та отримали терміни від 8 до 25 років, уточнив у четвер журналістам директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, інформує "Інтерфакс-Україна".

Глава МЗС наголошує: бесіди консулів із заарештованими свідчать, що абсолютна більшість з них свідомо йшли на злочин і розуміли, що мають справу з міжнародною мафією.

"Це підтверджує й те, що жоден із них не наважився повідомити, де, як і хто втягнув їх до злочинної діяльності та як функціонує мережа переправки мігрантів", - зазначив Клімкін.

"Хочу окремо застерегти потенційних правопорушників: співпраця з мафією обов’язково приведе вас до катастрофи. Мафія використає вас і врешті-решт здасть, розраховувати на її допомогу в біді безглуздо. Чудес не буває", - наголосив міністр.

Більше читайте у колонці глави МЗС: "Вироки українським морякам у Греції: що робить МЗС та що потрібно зрозуміти". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua