Лідери трьох німецьких партій підписали коаліційну угоду

Понеділок, 12 березня 2018, 16:44
Версія для друку Коментарі

У Берліні лідери Християнсько-демократичного союзу (ХДС), Християнсько-соціального Союзу (ХСС) та Соціал-демократична партії (СДПН) і підписали угоду про створення "великої коаліції".

Про це повідомляє Spiegel.

Документ, що складається зі 177 сторінок, підписали канцлер Німеччини та очільниця ХДС Ангела Меркель, голова ХСС Горст Зеєгофер, а також тимчасовий виконувач обов'язків голови СДПН Олаф Шольц.

На спільній прес-конференції лідерів трьох партій Меркель заявила, що одним із центральних пунктів угоди є внутрішня безпека.

"З одного боку, уряд повинен сприяти інтеграції, але, з іншого - має гарантувати здатну діяти державу, щоб дотримувалися закон та порядок", - зазначила вона.

Меркель також хоче досягти швидкого прогресу у реформуванні єврозони, забезпечити належну охорону зовнішніх кордонів ЄС та підтримати нові ініціативу, спрямовані на боротьбу з безробіттям молоді.

"Попереду у нас багато роботи", - сказала Меркель, додавши, що вона "оптимістично" налаштована щодо майбутньої роботи коаліції, створення якої відбулося майже за півроку після парламентських виборів у Німеччині.

Нагадаємо, блок ХДС/ХСС схвалив коаліційну угоду ще кілька тижнів тому і  назвав своїх кандидатів на посаду міністрів у новому федеральному уряді.

Соціал-демократи визначилися з кандидатами на посади міністрів у новому коаліційному уряді 9 березня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter