Держави ЄС з числа друзів України готують документ з критикою щодо реформ – журналіст

Вівторок, 13 березня 2018, 17:11
Версія для друку Коментарі

Низка країн Євросоюзу сформували неофіційний документ, в якому зазначено, що Україна не повністю виконує вимоги ЄС і Міжнародного валютного фонду.

Про це написав брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Джозвяк в Twitter.

"13 країн-членів ЄС і близьких союзників України створили неофіційний документ перед обговоренням Ради у закордонних справах 19 березня, в якому йдеться про те, що уряд не в повній мірі виконує контрольні показники ЄС і МВФ. Активісти громадянського суспільства і експерти попереджають про ризики відступу", - написав Джозвяк.

Зазначимо, що на засіданні Ради ЄС із закордонних справ, яке відбудеться 19 березня, буде присутній глава МЗС України Павло Клімкін.

Клімкін планує обговорити з міністрами питання запровадження санкцій проти організаторів виборів президента Росії в анексованому Криму.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Українки", російські гроші та Facebook: як британська фірма підтасовувала вибори по всьому світу

Три серії розслідування британських журналістів вже вийшли в ефір за останні три дні, спричинивши справжню бурю у світовій політиці. З’ясувалося, ця організація розгорнула бізнес із впливу на вибори у різних державах, не лише у США...

RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter