ЄС виділяє нові 3 мільярди євро Туреччині на підтримку біженців

Середа, 14 березня 2018, 13:35

ЄС виділяє ще три мільярди євро для біженців в Туреччині в рамках угоди 2016 року щодо стримування потоку мігрантів до Європи.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

"Слідуючи своїм зобов'язанням щодо підтримки сирійських біженців в Туреччині, Європейська комісія сьогодні пускає в дію додаткові кошти для Центру з допомоги біженцям (Facility for Refugees), який вже надав доступ до освіти для 500 000 дітей та підтримав 1,2 мільйона біженців щомісячними грошовими виплатами", - йдеться у повідомленні.

У Єврокомісії зазначили, що йдеться про другий транш в розмірі 3 млрд євро, як це передбачено угодою між ЄС та Туреччиною.

Повідомляється, що у 2016 році перший транш склав 1 млрд євро з бюджету ЄС та 2 млрд євро з внесків держав-членів.

Єврокомісія пропонує продовжити цю домовленість, щоб "успішна та ефективна робота проектів Центру в інтересах біженців у Туреччині могла тривати".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.