Генсек Ради Європи: отруєння у Британії є неприйнятним порушенням міжнародного права

Середа, 14 березня 2018, 14:06

Отруєння у Великій Британії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії є неприйнятним і небезпечним порушенням верховенства права.

Про це йдеться у листі генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда до прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей.

"Я хочу висловити своїх співчуття через використання нервової речовини у Солсбері проти Сергія та Юлії Скрипаль, від застосування якої також постраждали люди, які були на місці події, в тому числі детектив Нік Бейлі. Це неприйняте і небезпечне порушення верховенства права, яке мають взяти до уваги всі країни-члени", - йдеться у листі.

"Обставини, за яких відбувся напад, явно піддавали величезній небезпеці життя багатьох людей", - додав Ягланд.

Як відомо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей виступить перед парламентом і, як очікується, оголосить про низку заходів проти Росії.

У вівторок опівночі сплив термін ультиматуму, протягом якого Москва мала пояснити, як секретна хімічна речовина потрапила на британську територію і була використана для отруєння.

Нагадаємо, 12 березня Тереза Мей оголосила, що з "високою імовірністю" Росія винна у спробі вбивства Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua