У Раді Європи виступили з рекомендаціями РФ щодо прозорості влади

Четвер, 22 березня 2018, 11:55

Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) у доповіді щодо ситуації в РФ виступила з рекомендаціями щодо прозорості і підзвітності парламентарів, суддів та прокурорів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради Європи.

"Корупція здавна є серйозною і поширеною проблемою в Росії", - зазначається повідомленні.

"Беручи до уваги деякі важливі законодавчі і політичні кроки, GRECO виявляє ряд недоліків і дає наступні рекомендації російській владі: підвищення прозорості законодавчого процесу, фінансових декларацій членів парламенту, а також введення кодексу етики для них", - йдеться у доповіді.

GRECO вважає, що необхідне"посилення прозорості законодавчого процесу, зокрема, шляхом проведення консультацій з громадськістю щодо законопроектів.

Також у Раді Європи заявляють про необхідність прозорості доходів депутатів, а також про потребу більш прозорого процесу добору суддів.

"Роль виконавчої влади у процесі, що веде до призначення суддів, повинна бути скорочена, щоб зберегти незалежність судової влади", - йдеться у доповіді.

У GRECO також вважають, що за роботою прокурорів в РФ повинні стежити представники громадськості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?