ЄС і Туреччина не досягли конкретних компромісів - Туск

Вівторок, 27 березня 2018, 08:14

Лідери Європейського Союзу заявили, що не отримали конкретних відповідей від президента Туреччини щодо переліку проблем, включаючи турецьку операцію в Сирії та ув'язнення журналістів.

Про це заявив президент Європейської ради Дональжд Туск після саміту ЄС-Туреччина, повідомляє Reuters.

"На сьогоднішній день ми не досягнули якихось конкретних компромісів", - заявив Туск після переговорів з Ердоганом у болгарському місті Варна.

"Але я все ще сподіваюсь, що це буде можливо в майбутньому ... Тільки прогрес у цих питаннях дозволить нам покращити відносини між ЄС та Туреччиною, включаючи процес вступу", - додав він.

Нагадаємо, Ердоган заявив, що членство в ЄС залишається стратегічною метою для Туреччини, й уряд має намір продовжити переговори про вступ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.