Нова Зеландія не може знайти російських шпигунів для висилки

Вівторок, 27 березня 2018, 09:40

Нова Зеландія заявила у вівторок, що готова б вислати російських шпигунів у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля у Солсбері, тільки не може їх знайти.

Про це повідомляє AFP.

Нова Зеландія, колишня британська колонія і вірний союзник Лондона, запропонувала принципову підтримку, але заявила про брак російської шпигунської діяльності в країні, що обмежує можливості її відповіді на дії Росії.

"Ми провели перевірку в Новій Зеландії. У нас немає російських незадекларованих офіцерів розвідки. Якби були, ми б їх вислали", - заявила прем'єр-міністр Джасінда Ардерн.

Водночас Ардерн повідомила, що Нова Зеландія розгляне, які подальші дії вона може здійснити, щоб підтримати міжнародну спільноту у зв’язку із нападом в Солсбері.

За останніми даними, вже 24 країни світу висилають російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії.

Детальніше читайте у статті на сайті ЄвроПравди: "Дипломати нон грата: як країни-друзі Британії відповіли на російську хімічну атаку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.