Нова Зеландія не може знайти російських шпигунів для висилки

Вівторок, 27 березня 2018, 09:40

Нова Зеландія заявила у вівторок, що готова б вислати російських шпигунів у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля у Солсбері, тільки не може їх знайти.

Про це повідомляє AFP.

Нова Зеландія, колишня британська колонія і вірний союзник Лондона, запропонувала принципову підтримку, але заявила про брак російської шпигунської діяльності в країні, що обмежує можливості її відповіді на дії Росії.

"Ми провели перевірку в Новій Зеландії. У нас немає російських незадекларованих офіцерів розвідки. Якби були, ми б їх вислали", - заявила прем'єр-міністр Джасінда Ардерн.

Водночас Ардерн повідомила, що Нова Зеландія розгляне, які подальші дії вона може здійснити, щоб підтримати міжнародну спільноту у зв’язку із нападом в Солсбері.

За останніми даними, вже 24 країни світу висилають російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку в Солсбері у Великій Британії.

Детальніше читайте у статті на сайті ЄвроПравди: "Дипломати нон грата: як країни-друзі Британії відповіли на російську хімічну атаку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.