США: висилка американських дипломатів з РФ означає погіршення відносин

П'ятниця, 30 березня 2018, 08:48

Рішення Москви про вислання 60 американаських дипломатів та закриття консульства в Санкт-Петербурзі ознаменувало подальше погіршення відносин між США та Росією.

Про це заявили у Білому домі, повідомляє Reuters.

"Російська відповідь не була неочікуваною і Сполучені Штати розберуться з нею", - заявив Білий дім.

Прес-секретар Держдепу США Хізер Науерт заявила, що Москва "не повинна поводитися як жертва", повідомляє CNN.

"Єдиними жертвами в цій ситуації стали дві людини, які знаходяться в лікарні у Великій Британії, і люди, які не можуть ввійти в парк, медичні працівники, перші люди, які перебували на місці і могли контактувати з цією речовиною. За ними тепер необхідно уважно стежити", - сказала Науерт.

Передаючи повідомлення від посла США в Росії Джона Хантсмана, Науерт зазначила, що російський уряд "не зацікавлений в діалозі з питань, що мають значення для наших двох країн".

Вона додала, що США залишають за собою право відповідати додатковими заходами та побоюються, що консульство буде закрито для місцевих російських співробітників.

"Якщо Росія занепокоєна своєю економікою, вона не буде вживати ці дії, тому що постраждають їхні люди", - сказала вона.

Нагадаємо, Росія оголосила про вислання 58 американських дипломатів та двох співробітників генконсульства США в Єкатеринбурзі. Також оголошено про закриття американського генконсульства в Санкт-Петербурзі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.