Орбан заявив про список з 2000 осіб, яким заплатили для повалення його уряду

П'ятниця, 30 березня 2018, 20:06

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив за дев'ять днів до загальних виборів, що має список з 2000 осіб, яким заплатили, щоб повалити його уряд та дозволити напливу мігрантів у країну.

Про це повідомляє AFP.

"В Угорщині нараховується близько 2000 проплачених людей, які під час виборчої кампанії працюють на те, щоб повалити уряд і встановити новий промігрантський кабінет, прийнятний для Джорджа Сороса", - сказав Орбан.

"Ми точно знаємо всі їхні прізвища, на кого та як вони працюють в інтересах перетворення Угорщини в країну імміграції," - сказав він.

Як відомо, Орбан, який перебуває при владі з 2010 року, в останні місяці загострив свою націоналістичну риторику та особливо критикує американського мільярдера Джорджа Сороса.

Його партія "Фідеш" також розробила законопроект "Стоп Сорос", який в разі прийняття, ускладнить  життя громадських організацій, фінансованих фондами Сороса.

Як відомо, парламентські вибори в Угорщині відбудуться 8 квітня. Згідно з соціологічними опитуваннями, чинний прем'єр має всі шанси бути переобраним на третій термін. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.

Настав час змінити політику Берліна щодо РФ: звернення німецьких експертів до уряду

Якщо Берлін обмежуватиметься символічними реакціями на ревізіоністські авантюри РФ – це лише спокушатиме Кремль на нові неприйнятні кроки...

Найгірший з принців: як син Єлизавети II підставив британську монархію

У британській королівській родині стався ще один скандал. Проте тепер Букінгемському палацу довелося піти на безпрецедентні заходи.