Орбан заявив про список з 2000 осіб, яким заплатили для повалення його уряду

П'ятниця, 30 березня 2018, 20:06

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив за дев'ять днів до загальних виборів, що має список з 2000 осіб, яким заплатили, щоб повалити його уряд та дозволити напливу мігрантів у країну.

Про це повідомляє AFP.

"В Угорщині нараховується близько 2000 проплачених людей, які під час виборчої кампанії працюють на те, щоб повалити уряд і встановити новий промігрантський кабінет, прийнятний для Джорджа Сороса", - сказав Орбан.

"Ми точно знаємо всі їхні прізвища, на кого та як вони працюють в інтересах перетворення Угорщини в країну імміграції," - сказав він.

Як відомо, Орбан, який перебуває при владі з 2010 року, в останні місяці загострив свою націоналістичну риторику та особливо критикує американського мільярдера Джорджа Сороса.

Його партія "Фідеш" також розробила законопроект "Стоп Сорос", який в разі прийняття, ускладнить  життя громадських організацій, фінансованих фондами Сороса.

Як відомо, парламентські вибори в Угорщині відбудуться 8 квітня. Згідно з соціологічними опитуваннями, чинний прем'єр має всі шанси бути переобраним на третій термін. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua