В Угорщині заявили про "прямий напад" Сороса на країну

Понеділок, 20 листопада 2017, 17:45

Угорщина переживає "прямий напад" американського фінансиста Джорджа Сороса, який атакує країно за допомогою своїх неурядових організацій.

Про це заявив заступник голови правлячої партії Угорщини "Фідес" Гергели Гуляс, повідомляє Reuters.

У партії заявили, що слова Сороса про те, що уряд Угорщини збрехав в ході своєї кампанії проти нього, а також вдався до антимусульманської та антисемітської риторики, "не мають під собою підстав".

В Угорщині також підкреслили, що Сорос разом з ЄС просував "промігрантський" порядок денний.

Раніше Джордж Сорос заявив, що кампанія уряду Угорщини проти нього базується на "спотворенні та брехні" і спрямована на створення зовнішнього ворога.

Народжений в Угорщині Сорос довгий час підтримує ліберальні і відкриті цінності у Східній Європі та виступає проти правих націоналістів, зокрема, уряду прем'єра Угорщини Віктора Орбана.

Орбан минулого місяця розсилав виборцям листівки із висловлюваннями, які приписали Соросу, і серед них заклик до ЄС приймати мільйон мігрантів на рік і сплачувати кожному з них тисячі євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.