Клімкін про затриманих через напад на спілку угорців: "Всюди стирчать російські вуха"

Понеділок, 5 березня 2018, 09:28

"Всюди стирчать російські вуха", - так глава МЗС України Павло Клімкін прокоментував інформацію про затримання підозрюваних у нападах на офіс спілки угорців в Ужгороді.

Про це глава МЗС України написав у своєму Twitter.

"Дякую поліції за активну роботу в Закарпатті. Всюди стирчать російські вуха, "привіт" всім, хто спекулював на містичних антиугорських настроях. Не виключаю, що на цьому спроби дестабілізації не закінчаться", - заявив він.

Як відомо, напередодні голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про затримання вже 5 осіб, причетних до нападів на офіс спілки угорців в Ужгороді.

Нагадаємо, в Ужгороді 27 лютого у будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців КМКС невідома особа встановила саморобний вибуховий пристрій на підвіконня офісу та підірвала його.

Одразу після нападу у спілці угорців були переконані, що за нападом стоять не громадяни України.

Однак згодом лідер спілки угорців заявив, що до теракту в Ужгороді призвела антиугорська кампанія в Україні.

Це вже друга спроба нападу на офіс КМКС в Ужгороді. 4 лютого зловмисники кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі.

27 лютого стало відомо, що Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало поляків, підозрюваних у підпалі 4 лютого будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців КМКС.

Детальніше - в статті "Польська фаланга Путіна: хто стоїть за підпалом спілки угорців в Ужгороді"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.