Ультраправі та популісти ЄС радіють результатам італійських виборів

Понеділок, 5 березня 2018, 11:54

Ультраправі та популісти Євросоюзу привітали переможців італійських виборів, за яких проголосувала більш ніж половина італійців.

"Вітаю Маттео Сальвіні (лідера "Ліги півночі", яка здобула 18,79% голосів - Ред.)", - написав нідерландський ультраправий політик Герт Вілдерс, чия партія на парламентських виборах 2017 року зайняла друге місце.

З "теплими привітаннями" для Сальвіні свій твіт також написала Марін Ле Пен, лідерка французького ультраправого "Національного фронту". За її словами, високі результати союзників-популістів є "новим етапом пробудження людей".

"Вітаю своїх колег у Європейському парламенті - "Рух п'яти зірок" за отримання найбільшої кількості голосів сьогодні вночі", - написав Найджел Фарадж, колишній лідер євроскептичної Партії незалежності Великої Британії (UKIP) та один із лідерів кампанії за вихід Британії з ЄС.

Нагадаємо, три політичні сили, що сповідують ідеологію євроскептицизму, отримують переконливу більшість мандатів у обох палатах нового італійського парламенту.

Читайте також на сайті ЄвроПравди: "Гірші за Берлусконі: все про перемогу правих та популістів на виборах в Італії"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...