КМЄС проводитиме тренінги з доброчесності для СБУ

Четвер, 19 квітня 2018, 13:23

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) дала старт загальнонаціональній програмі тренінгів із доброчесності для Служби безпеки України (СБУ). 

Про це йдеться у повідомленні КМЄС.

"Метою тренінгу є реалізація концепції доброчесності як основоположної для Служби безпеки України. Програма фокусується на механізмах, що застосовуються спецслужбами в країнах ЄС для запобігання та боротьби з корупцією у відомствах та іншими проявами неетичної поведінки", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до березня наступного року тренінги відвідають понад 200 співробітників СБУ в семи областях України: Львівській,  Харківській, Одеській, Вінницькій, Полтавській, Закарпатській та Київській. 

Окрім міжнародних експертів, участь у програмі в якості тренерів беруть фахівці Національної академії СБУ та представники громадянського суспільства.

Консультативна місія ЄС наголошує, що вона надає стратегічні поради та ділиться досвідом заради головного завдання СБУ – забезпечення безпеки громадян, а також заявленого Україною прагнення стати надійним партнером для спецслужб країн ЄС та НАТО.

"Реформа спецслужб, зазвичай, є гарним барометром процесу реформ у цілому, Забезпечення внутрішніх механізмів із доброчесності та професіоналізму важливі для створення ефективних та підзвітних державних відомств, що користуються довірою громадян. Ми віримо, що шлях СБУ до успіху полягає саме через вдосконалення механізмів відповідальності на додаток до реалізації Концепції реформування СБУ, яку ми розробляли та щодо якої надавали поради разом із Офісом зв’язку  НАТО в Україні", – заявив керівник апарату КМЄС Пітер Бах.

Нагадаємо, в інтерв’ю "Європейській правді" глава місії Кястутіс Ланчінскас заявив, що без реформи СБУ "неможливо уявити  ані розвиток України, ані, тим більше, можливість вступу України в НАТО або Євросоюз".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua