ЄС, США та Канада провели спільну кібероперацію проти медіа ІДІЛ

П'ятниця, 27 квітня 2018, 13:54

Поліцейське агентство ЄС Європол повідомило про проведення міжнародної операції, яка завдала серйозного удару по інтернет-пропаганді "Ісламської держави".

Заява розміщена на сайті Європолу.

"25 квітня правоохоронні органи країн-членів Європейського Союзу, Канади та США розпочали спільну акцію проти пропагандистської машини "Ісламської держави", щоб суттєво порушити розповсюдження пропаганди", - йдеться у повідомленні.

Серед країн ЄС участь в операції брали Бельгія, Болгарія, Франція, Нідерланди, Румунія та Велика Британія.

Операція була спрямована проти інформаційного агентства Amaq, яке вважається основним рупором ІДІЛ, радіостанції Аль-Баян, новинних сайтів Halumu та Nashir.

"За допомогою цієї операції ми пробили велику діру в спроможності ІДІЛ розповсюджувати пропаганду в Інтернеті та радикалізувати молодь в Європі", - сказав виконавчий директор Європолу Роб Вайнрайт.

Європол вважає, що отримані дані допоможуть поліції ідентифікувати адміністраторів, які стоять за медіа-центрами ІДІЛ та "потенційно радикалізованих осіб".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.