Церква визнала, що з гігантської фігури Ісуса в Польщі роздавали інтернет

фото
П'ятниця, 27 квітня 2018, 17:39

Із найбільшої у світі статуї Ісуса Христа в польському місті Свебодзін будуть демонтовані антени для передачі інтернет-сигналу.

Про відповідне рішення йдеться у заяві курії єпархії Зеленогурсько-Гожувської, повідомляє Onet.pl.

Нагадаємо, польські журналісти виявили, що на вершині 33-метрової фігури Ісуса Христа в Свебодзіні хтось встановив антени. Представники компанії, яка надає інтернет, запевнили, що це ініціатива священика місцевої парафії. Проте у самій парафії журналістам заперечили цю інформацію, заявивши, що нічого про це не знають.

 

В офіційній заяві курія повідомила, що антени будуть демонтовані. Згідно із заявою, присутність цих пристроїв "може поранити почуття багатьох людей, особливо віруючих".

Священик парафії Милосердя Божого у Свебодзіні Ян Романюк замовив демонтаж в найближчі дні, але не пізніше 10 травня. Крім того, в листі зазначалося, що попередні заяви парафії були неправдивими.

Тепер священик виклав зовсім іншу позицію, аніж раніше говорив журналістам.

З'ясувалося, що в 2016 році парафія уклала договір на безоплатне користування простором на фігурі Ісуса Христа, де й були встановлені пристрої для інтернет-передачі. В обмін на співпрацю парафія отримала безкоштовний візуальний моніторинг і доступ до широкосмугового інтернету. Зазначається, що жодних інших вигод парафія не отримала.

Інтернетом могли також користуватися паломники і туристи, які перебували поруч з фігурою Христа.

Представники курії також вибачилися перед журналістами.

"Від імені єпархіального єпископа дякую журналістам за вирішення цього питання та за інформування громадськості про це, і я шкодую про те, як засоби масової інформації були поінформовані у цій справі", - сказано в заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".