Мир і реформи: Порошенко розповів, про що говоритиме з Меркель у Німеччині

Четвер, 5 квітня 2018, 14:12

Під час візиту до Німеччини президент України Петро Порошенко обговорить з Ангелою Меркель питання миротворців на Донбасі та підтримку реформ в Україні.

Про це президент розповів у Вінниці на прес-конференції для регіональних ЗМІ.

"Про що ми будемо говорити? Про мир, про миротворців, про підтримку реформ, про конкретні проекти, які ми спільно з Німеччиною розгортаємо в Україні. Німеччина має більше 30 проектів підтримки реформ", - сказав Порошенко, додавши, що "порядок денний дуже великий".

За словами президента, це одна з перших іноземних зустрічей новообраного німецького уряду, для якого Україна є одним з пріоритетів.

"Україна дуже високо стоїть в пріоритетах Німеччини. Як приклад можна сказати, що в коаліційній угоді німецького уряду питання України, питання миротворців є ключовим. Там буквально 5-6 країн згадано, і це дуже символічно, така пріоритизація України для Німеччини як лідера ЄС", - додав глава держави.

Петро Порошенко зустрінеться з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель 10 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.