Меркель підтримують 57% німців, але її рейтинг продовжує знижуватися

П'ятниця, 6 квітня 2018, 10:06

Більше половини громадян Німеччини підтримують діяльність Ангели Меркель на посаді канцлера, але рівень її підтримки продовжує знижуватися.

Про це свідчать результати щомісячного опитування телеканалу ARD, повідомляє Deutsche Welle.

Меркель має рейтинг схвалення у 57% на початку свого четвертого терміну в якості канцлера ФРН. Це перше опитування після того, як вона знову очолила уряд.

Цей на 18 пунктів менше у порівнянні із січнем 2014 року, коли вона очолила попередній уряд. Ще більш тривожним для канцлера є той факт, що 40% респондентів вважають її непридатною для цієї роботи.

Альянс правоцентристських християнських демократів (ХДС) та їхні баварські союзники із ХСС має підтримку 33% громадян, а соціал-демократи залишилися на рівні 18%.

Права "Альтернатива для Німеччини" посідає третє місце у рейтингу партій з показником у 14%, далі йдуть "Зелені", яких підтримують 12% виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".