Прикордонники не допустили до висвітлення подій в Одесі громадян Італії, Чехії та РФ

Середа, 2 травня 2018, 16:46

Упродовж лише 1 травня Державна прикордонна служба не допустила в’їзду в Україну проросійськи налаштованих осіб – громадян Італії, Чехії та Росії, які прямували в Україну висвітлювати події 2 травня в Одесі.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Двох іноземців не пропущено через кордон в аеропорту "Бориспіль" на підставі інформації, яка надійшла від інших правоохоронних органів. Йдеться про те, що не пропущені громадяни Італії та Чехії нібито неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні.

"Зокрема громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу та неодноразово виступав на так званому телебаченні "Оплот TV". У програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на сході України. А не пропущений в Україну громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також спотворював інформацію та неправдиво висвітлював події, що відбуваються в  Україні", - йдеться у повідомленні.

Ще одного громадянина Росії співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну вже за результатами бесіди.

"Він не зміг підтвердити мету своєї поїздки. Росіянин прибув з двома дітьми начебто як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва", - розповіли в ДПСУ.

Всі іноземці повернулися зворотними рейсами до своїх країн, повідомили в службі.

"Сподіватися на неупередженість цих "журналістів" під час висвітлення подій 2 травня в Одесі було не варто", - заявили в Державній прикордонній службі.

2 травня 2014 року  в Одесі сталися події, які призвели спочатку до сутичок та масових заворушень, а потім і до загибелі великої кількості людей. На цій темі проросійські сили продовжують спекулювати та дезінформувати про перебіг та причини тих подій світову спільноту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: