ЄС може оштрафувати Латвію за погане сортування відходів

Неділя, 20 травня 2018, 11:36

Латвія не встигає виконати нові нормативи ЄС по утилізації відходів і може бути оштрафована.

Як повідомляє портал Delfi, про це заявила представник Міністерства охорони середовища і регіонального розвитку Лаура Янсон.

Країни-члени ЄС до 2025 року повинні переробляти принаймні 55% відходів, що створюються домашніми господарствами і підприємствами, а до 2030 року - вже 60%. Також до 2025 року потрібно переробляти 65% пакувальних матеріалів, а до 2030 року - 70%.

У той же час вже за два роки країни ЄС мусять забезпечити сортування щонайменше 50% своїх відходів. У латвійському міністерстві відзначають, що наразі у країні сортується менше 30% відходів.

Таким чином, вже за два роки Латвія може стати порушником і піддатися фінансовим покаранням. Втім, мінімальна сума штрафу поки незначна - лише 392 тис євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Антикризова команда Джонсона: що стоїть за кадровими змінами у британському уряді

Британські консерватори втрачають підтримку – рейтинги навіть фіксують їхнє відставання від лейбористів. Чи вдасться Борису Джонсону переломити ситуацію?

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності.