Іспанський суд не відпустить політиків, призначених в уряд Каталонії

Вівторок, 22 травня 2018, 13:23

Суддя Верховного суду Іспанії Пабло Льярена відмовився відпустити ув'язнених політиків Жозепа Руля та Жорді Туруля для сладення присяги членів уряду Каталонії.

Про це повідомляє El Mundo.

Суддя обґрунтував своє рішення тим, що існує ризик втечі політиків, а шанси на повторення злочину, який їм інкримінується, навіть зросли з призначенням нового глави уряду Каталонії, який зобов’язався просувати незалежну республіку.

Крім того, Пабло Льярена нагадує, що лише 17 травня Апеляційна палата Верховного суду відхилила вимогу каталонських політиків відпустити їх на свободу.

Нагадаємо, новий глава женералітату Каталонії Кім Торра проігнорував застереження прем’єра Іспанії Маріано Рахоя і включив до уряду двох ув’язнених політиків і двох політиків, які втекли за кордон.

23 травня члени нового уряду Каталонії мають скласти присягу в будівлі женералітату.

Уряд Іспанії не затвердив новий каталонський уряд, що означає продовження прямого управління Каталонією з Мадрида.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.