У Середземному морі врятували 1500 мігрантів

Субота, 26 травня 2018, 11:51

У четвер та у п’ятницю в Середземному морі у ході кількох операцій за участі італійського ВМФ та суден неурядових організацій і європейського агентства Frontex було врятовано близько 1500 мігрантів.

Про це повідомляє видання The Local із посиланням на дані берегової охорони Італії.

Лише у п’ятницю в рамках семи окремих операцій врятували 1050 людей, які намагались дістатися Європи. Ці операції координувалися італійською береговою охороною.

Німецькі неурядові організації Sea-Watch та Sea-Eye повідомили про порятунок 450 осіб із трьох переповнених суден.

У четвер корабель італійського ВМФ врятував 69 мігрантів, а португальський корабель, який бере участь в операції Triton із протидії торгівлі людьми агентства Frontex, врятував 296 осіб.

За даними Міжнародної організації у справах мігрантів, з початку цього року, окрім новоприбулих в останні дні, в Італії зареєстровано 10 800 мігрантів. Цей показник приблизно на 80% нижчий за аналогічний період минулого року.

Падіння пояснюється домовленостями між Італією та лівійською владою і бойовиками. Лівійська берегова охорона перехопила понад 6500 мігрантів за той же період, в той час як 383 осіб були вбиті або пропали безвісти в Лівії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.