15 тисяч молодих європейців влітку зможуть подорожувати коштом ЄС

П'ятниця, 4 травня 2018, 16:41

Європейський Союз виділить 12 мільйонів євро на програму DiscoverEU, яка дозволить 15 тисячам 18-річних європейців подорожувати Європою цього літа.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європейської комісії.

Ініціатива DiscoverEU дасть можливість молодим європейцям "відкрити багату культурну спадщину континенту, увійти в контакт з іншими людьми, вчитися в інших культур і дослідити те, що об'єднує Європу", мовиться у повідомленні.

Учасники зможуть подорожувати до 30 днів і зможуть відвідати від 1 до 4 іноземних напрямків.

Оскільки 2018 рік є Європейським роком культурної спадщини, у мандрівників буде можливість взяти участь у багатьох заходах, які відбуваються по всій Європі.

Заявники повинні мати 18 років станом 1 липня 2018 року, бути громадяни ЄС і готові вирушити в подорож цього літа. Остаточний відбір перших 15 тисяч учасників здійснить журі.

Другий раунд заявок відбудеться в другій половині 2018 року та може бути організований на основі залишкових коштів і відгуків учасників, які подорожують цього літа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.