У Литві стартують найбільші в історії країни національні військові навчання

П'ятниця, 1 червня 2018, 09:36

1 червня у Литві розпочинаються найбільші в історії країни національні військові навчання Perkūnas griausmas 2018.

Про це повідомляє видання Ukmerge.

Протягом двох тижнів литовські збройні сили як самостійно, так і з союзниками по НАТО, оскільки з 3 по 15 червня пройдуть спільні навчання країн Балтії, будуть відпрацьовувати низку операцій для кращого захисту країни.

У навчаннях Perkūnas ramusimas 2018 візьмуть участь 9 тисяч осіб – солдати і офіцери збройних сил Литви та представники інших інституцій та цивільних організацій у підпорядкуванні сил безпеки Литви.

Незважаючи на національний статус маневрів, в деяких епізодах будуть брати участь союзники Литви зі зведеного батальйону НАТО під командуванням Німеччини, експедиційного корпусу під керівництвом Великої Британії та контингенту Португалії.

"Завданням навчань оборонного характеру є підготовка армії до забезпечення безпеки країни і регіону, суверенітету Литви", - заявив в Генштабі литовської армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.