МЗС вимагає від "Німецької хвилі" виправити слова про "громадянську війну" в Україні

Вівторок, 12 червня 2018, 08:09

Міністерство закордонних справ України вимагає від "Німецької хвилі" виправити статтю, в якій агресія РФ проти України називається "громадянської війною".

Про це повідомила у Twitter речниця МЗС Мар’яна Беца.

"Неприпустимо побачити, як "Німецька хвиля" пише про "громадянську війну" в Україні. Існує триває агресія Росії проти України", - написала Беца.

Стаття вийшла  11 червня на англомовній версії "Німецької хвилі" і присвячена вчорашній зустрічі глав МЗС країн нормандської четвірки у Берліні.

 

"Репортажі мають базуватися на фактах. Ми очікуємо роз'яснення і виправлення статті відповідно до міжнародного законодавства", - додала вона.

Слова про "громадянську війну" також вживаються в підводці до статті в Twitter-акаунті "Німецької хвилі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?