Боснія направляє на кордон додаткові сили через наплив мігрантів

Вівторок, 19 червня 2018, 17:53

Влада Боснії та Герцеговини додатково направить щонайменше 200 співробітників прикордонної поліції для підтримки контролю на кордонах країни після збільшення кількості мігрантів.

Про це повідомляє Balkan Insight.

Наразі прикордонна поліція має 1847 офіцерів, але не всі вони працюють над охороною кордону, який простягається на 1551 кілометри. Прикордонна поліція просить ще 500 співробітників.

"Ці 200 нових співробітників частково вирішать проблему з поліцейськими в прикордонній поліції Боснії, але якщо ми хочемо отримати більш високі результати, ми повинні мати можливість працювати на повну потужність", - сказала прес-секретар прикордоннї поліції.

Рада міністрів Боснії заявила, що хоче спрямувати ресурси на запобігання в'їзду нелегальних мігрантів після того, як цього року зросли цифри

Служба Боснії з питань іноземців зареєструвала понад 6000 незаконних мігрантів з початку 2018 року. Із них 5887 висловили свій намір просити про притулок, але лише 611 осіб насправді подали заяви.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.