Торгпред України поїхала до Британії домовлятися про вільну торгівлю після Brexit

Понеділок, 25 червня 2018, 16:36

У Лондоні заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська проводить двосторонні зустрічі з представниками Міністерства закордонних справ та Міністерства міжнародної торгівлі Великої Британії щодо визначення перспектив та модальностей розширення доступу українських товарів та послуг до британського ринку.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Як відомо, нині діє угода про вільну торгівлю Україна-ЄС. Після виходу з Євросоюзу Британія має намір отримати нову угоду з Україною. Лондон не має права починати формальні торгові переговори, поки є членом ЄС, однак уже неформально домовляється з Києвом. 

Згідно з Експортною стратегією України, Велика Британія є ринком у фокусі для українського експорту. Експорт товарів до Великої Британії за чотири місяці 2018 року склав $186,7 млн та збільшився на $25,7 млн у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зазначають у відомстві. В експорті з України до Великої Британії з’явилося 204 товарних підпозицій (нові), це додаткові $9,4 млн експорту товарів.

Серед нових: вуглеводні циклічні, бензол ($4,5 млн), напівфабрикати зі сталі з масовою часткою вуглецю 0,25% ($912,9 тис), судна вантажні та вантажно-пасажирські ($435,7 тис), костюми спортивні з синтетичних та штучних волокон ($390,5 тис), електричне устаткування, сигналізаційне обладнання для залізниць та трамвайних колій ($378,9 тис), літаки та iншi літальні апарати з масою до 2 000 кг ($378,4 тис).

Також, 26-27 червня, Наталія Микольська, разом з українською делегацією жінок-підприємниць та експортерок візьмуть участь у міжнародному бізнес-заході SheTrades Global у Ліверпулі. Україна вперше буде представлена на цій події для підприємниць з усього світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.