Христя Фріланд: не робіть реформи тільки через вимоги МВФ

Середа, 27 червня 2018, 12:33

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд закликає українську владу не ставитися до реформ як до того, що "доводиться робити" через вимоги Заходу.

Про це вона заявила у виступі на конференції щодо реформ в Україні, яка відбувається в Копенгагені.

Фріланд прочитала промову французькою, звертаючись до всіх учасників конференції та розповідаючи про поступ у проведенні реформ, але насамкінець перейшла на українську і звернулася до прем’єра Гройсмана та інших українських посадовців.

"Не робіть реформи для нас, не робіть через те, що Федеріка (Могеріні) про це просить, або я, або Борис (Джонсон), або через те, що їх вимагає Міжнародний валютний фонд.

Робіть реформи для себе, щоби ви жили у заможній країні", - пояснила вона.

Очільниця МЗС Канади у своїй промові також закликала Росію звільнити незаконно ув’язненого українського режисера Олега Сенцова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.