Белград винагороджуватиме компанії за використання кирилиці у назвах

Субота, 30 червня 2018, 17:01

Міська рада Белграда вирішила заохотити компанії до більш широкого використання кириличного шрифту.

Про це повідомляє Balkan Insight.

Згідно з прийнятим міською радою рішенням, компаніям і фізичним особам надаватимуть 5% знижки на оренду офісів у державних приміщеннях за те, що вони використовуватимуть кирилицю при написанні власних найменувань.

"Starbucks та McDonalds мають свої кириличні назви в країнах, де це офіційний шрифт. Якщо вони [компанії] визнають, що це відповідає їх інтересам, я думаю, що це буде прийнято. Назву компанії можна підкреслити обома шрифтами", - заявив радник мера міста Белграда Андрія Младенович.

Він додав, що це не означає, що місто намагається зменшити використання латинської абетки і наголосив, що йдеться не про обов’язок, а про стимул.

"Місто буде виглядати набагато краще. Це дасть гарну картину нашого міста іноземним туристам. І це також спосіб заохотити наші установи захищати кирилицю", - додав Младенович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.