Посольство РФ звинуватило прем'єра Швеції у цинізмі

Середа, 6 червня 2018, 11:19

Російське посольство в Стокгольмі назвало слова прем'єр-міністра Швеції Стефана Левена про те, що Москва може спробувати вплинути на вибори в королівстві, "верхом цинізму".

Про це повідомляє "РИА Новости".

Дипломати зазначили, що заява міністра - "верх нетактовності і цинізму" і викликає глибоке обурення, особливо на тлі зростання кількості "антиросійських випадів Стокгольма".

"На жаль, в запалі передвиборної лихоманки шведське керівництво, схоже, готове виконати будь-який пропагандистський трюк, переклавши його на горезвісний антиросійський мотив", - наголошується в повідомленні посольства на Facebook.

У посольстві порадили Швеції "перестати обманювати себе" і подумати над необхідністю відновлення відносин з Росією, які зайшли в глухий кут з вини самого Стокгольма.

На початку тижня Левен заявив, що Росія - найбільша загроза для виборів до шведського парламенту. За його словами, Швеція дійшла до такого висновку, "виходячи з даних" про передвиборчі кампанії у Франції і США і передбачає, що її "не залишать в спокої".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.