Президент Європарламенту: ЄС не хоче торгівельної війни, але захищатиме себе

Середа, 6 червня 2018, 18:03

Президент Європарламенту Антоніо Таяні пообіцяв європейським виробникам захист від нових американських мит.

Про це він написав у Twitter.

"Європа реагує на американські заходи щодо сталі/алюмінію, як це було обіцяно. Мита на певні товари імпорту із США підвищуються з липня. Ми не хочемо торгівельної війни, але ми будемо захищати європейських робітників, промисловості та споживачів", - написав Таяні.

Нагадаємо, Єврокомісія з липня планує встановити мита на американські товари загальною вартістю 2,8 млрд євро. Цей крок стане відповіддю на запровадженні президентом США Дональдом Трампом підвищені мита на імпортовані з Європи сталь та алюміній.

Крмі того, Єврокомісія оновила Статут про блокування, який забороняє особам ЄС дотримуватись екстериторіальних санкцій США, дозволяє компаніям відшкодовувати збитки, завдані такими санкціями, і скасовує дію в ЄС будь-яких рішень іноземних судів на їх основі.

Велика Британія, Франція, Німеччина та Служба зовнішніх дій ЄС офіційно закликали Сполучені Штати звільнити європейські компанії від будь-яких санкцій, які США вводять проти Ірану після виходу з ядерної угоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.