У Києві створили Міжпарламентську асамблею Грузії, Молдови та України

Субота, 9 червня 2018, 11:12

Голови парламентів Грузії, Молдови та України підписали заяву про створення Міжпарламентської асамблеї - консультативної інституції для обговорення питань тристороннього інтересу.

Про це повідомили в інформаційному управлінні апарату українського парламенту.

Церемонія підписання відбулася під час міжпарламентської конференції трьох країн у Києві.

Склад, мандат та принципи роботи асамблеї визначаються статутом, який буде прийнято на установчій сесії в Тбілісі.

У заяві про створення асамблеї вказано, що сторони підтверджують послідовну і незмінну підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності Грузії, Молдови та України в межах їх міжнародно визнаних кордонів.

Підписанти "глибоко переконані" у прагненні трьох народів "розвивати вільні і демократичні держави" та висловили бажання щодо подальшого поглиблення співпраці та діалогу між трьома державами.

"…беручи до уваги спільний інтерес Грузії, Республіки Молдова та України щодо європейської та євроатлантичної інтеграції, а також виклики, з якими вони стикаються через та в результаті агресії Російської Федерації та окупації нею частин територій Грузії, Республіки Молдова та України… створюється Міжпарламентська асамблея парламенту Грузії, парламенту Республіки Молдова та Верховної Ради України", - йдеться у заяві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua