У Брюсселі 28 листопада пройде засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО

Вівторок, 28 листопада 2017, 08:32

У Брюсселі сьогодні, 28 листопада, відбудеться засідання міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Як відомо, українську парламентську делегацію очолюватиме перший заступник голови Верховної ради Ірина Геращенко.

"Сьогодні (27 листопада - Ред.) постійна українська делегація в ПА НАТО розпочинає в Брюсселі роботу Міжпарламентської Ради Україна - НАТО під головуванням першого віце-спікера Ірини Геращенко.

В програмі: обговорення питань співробітництва Україна - НАТО; механізми публічної дипломатії; протидія України, НАТО та ЄС російській гібридній війні; ситуація на Донбасі та в Криму; пріоритети зовнішньої політики та роль парламенту", - повідомила у своєму Facebook голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО народний депутат Ірина Фріз

Повідомляється, що Україна в рамках заходу також презентує звіт "Російські підривні інформаційно-психологічні операції в соціальних медіа".

"З огляду на певну недооцінку руйнівної діяльності інформаційних військ МО РФ на території демократичних країн, впевнена, що наша доповідь, яка представляє аналіз цієї діяльності Кремля, матиме не лише актуальність, а й дозволить нашим партнерам дійти висновків щодо масштабності та деструктивності цих впливів", - повідомила Фріз.

Як повідомлялось, посол України в НАТО Вадим Пристайко вірить, що Україна згодом отримає статус країни-аспіранта.

Детальніше про статус країни-аспіранта читайте в матеріалі "Новий статус України в НАТО: завдання, що стало реальним".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.