НАТО підтвердило, що в майбутньому Україна приєднається до Альянсу

Четвер, 12 липня 2018, 12:39

У Північноатлантичному альянсі підтверджують підтримку рішень, ухвалених на саміті в Бухаресті 2008 року, за якими Україна у майбутньому може стати членом НАТО.

Про це йдеться у заяві, ухваленій за підсумками засідання Грузія-Україна НАТО, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди".

"На тлі поновлених прагнень України щодо її членства у НАТО, НАТО підтримує свої рішення, ухвалені на саміті в Бухаресті та наступних самітах", - йдеться у документі.

У заяві союзники закликали Україну використовувати усі доступні інструменти під егідою Комісії Україна-НАТО, зокрема, Річну національну програму.

Союзники  також привітали значний прогрес у здійсненні реформ в Україні, зокрема, ухвалення українським парламентом закону Про Антикорупційний суд та закону Про національну безпеку.

Як повідомлялось, декларація саміту НАТО в Брюсселі підтвердила євроатлантичні прагнення України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...