У Польщі загинув український заробітчанин

Неділя, 15 липня 2018, 10:07

Громадянин України, який працював на будівництві супермаркету в Шамотулах (Великопольське воєводство) загинув в результаті падіння з даху.

Про це повідомляє Польське радіо.

Трагедія сталася в суботу пообідні. Обставини трагічної події досліджує поліція, прокуратура та польська Державна інспекція праці.

"Ми отримали повідомлення про інцидент на будівництві…Виявилося, що 52-річний чоловік, громадянин України, після падіння з даху, помер на місці", - сказала Евеліна Грабова з повітової комендатури поліції в Шамотулах.

Нагадаємо, Польсько-українська господарча палата разом із Всеукраїнською асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування започаткували проект, який має на меті подолання шахрайства при працевлаштуванні українців у Польщі.

Понад три чверті українців, які працюють у Польщі, мають роботу, пов'язану з фізичною працею, при цьому лише 1% українців у Польщі працюють на керівних посадах.

Українці в Польщі за 2017 рік переказали додому понад 2,7 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.