У Польщі загинув український заробітчанин

Неділя, 15 липня 2018, 10:07

Громадянин України, який працював на будівництві супермаркету в Шамотулах (Великопольське воєводство) загинув в результаті падіння з даху.

Про це повідомляє Польське радіо.

Трагедія сталася в суботу пообідні. Обставини трагічної події досліджує поліція, прокуратура та польська Державна інспекція праці.

"Ми отримали повідомлення про інцидент на будівництві…Виявилося, що 52-річний чоловік, громадянин України, після падіння з даху, помер на місці", - сказала Евеліна Грабова з повітової комендатури поліції в Шамотулах.

Нагадаємо, Польсько-українська господарча палата разом із Всеукраїнською асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування започаткували проект, який має на меті подолання шахрайства при працевлаштуванні українців у Польщі.

Понад три чверті українців, які працюють у Польщі, мають роботу, пов'язану з фізичною працею, при цьому лише 1% українців у Польщі працюють на керівних посадах.

Українці в Польщі за 2017 рік переказали додому понад 2,7 млрд євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?