У Швеції вщухають масштабні пожежі, ЄС надає додаткову допомогу

Субота, 21 липня 2018, 17:02

Європейська комісія оголосила в суботу про надання додаткової допомоги Швеції, яка продовжує боротися з десятками неконтрольованих пожеж на площі у сотні гектарів.

Про це повідомило агентство DPA.

"Комісія працює 24/7 з того часу, як Швеція просила допомоги ЄС в боротьбі з безпрецедентними лісовими пожежами", - йдеться в заяві комісії.

На додаток до літаків, які надали Італія і Франція, додаткову допомогу запропонують також Німеччина, Литва, Польща і Данія. Допомога буде надана через Механізм цивільного захисту ЄС.

"ЄС підтримує шведський уряд і шведський народ у скрутний час", - заявив комісар ЄС з гуманітарної допомоги і кризового управління Христос Стіліанідес.

"Це солідарність в дії. Це те, що наші громадяни очікують в Європі, яка захищає ", - додав він.

Шведські служби екстреної допомоги повідомили, що кількість пожеж в країні скоротилося до 44 станом на ранок суботи у порівнянні з 80 в п'ятницю ввечері.

У п'ятницю глава цивільної оборони країни Ден Еліассон описав лісові пожежі як одну із найскладніших ситуацій, з якими коли-небудь стикалися рятувальні служби Швеції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?

Парк антикорупційного періоду: чого досягли НАЗК, НАБУ, САП та інші

Діяльність антикорупційних органів - знову у центрі уваги як міжнародників (яким Зеленський обіцяв завершити конкурс на главу САП), так і політиків. Але чи є реальні результати їхньої роботи?