У Берліні відбулася зустріч політичних директорів МЗС країн "нормандської четвірки"

Четвер, 26 липня 2018, 19:17

У Берліні 26 липня відбулася перша зустріч політичних директорів міністерств закордонних справ країн "нормандської четвірки".

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Відбулася предметна дискусія щодо модальностей майбутньої миротворчої операції за мандатом ООН, яка має сприяти виконанню Мінських домовленостей та відновленню суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні.

У МЗС зазначили, що попри існування істотних розбіжностей з російською стороною, представники України, Німеччини, Франції та РФ домовилися продовжити роботу над визначенням базових принципів миротворчої операції у зоні конфлікту.

"Для української сторони, серед іншого, залишається принциповим, що мандат майбутньої операції має поширюватися на всю тимчасово окуповану територію, включно з державним українсько-російським кордоном у зоні конфлікту, передбачати виведення іноземних збройних формувань, військової техніки і найманців, а також сприяти встановленню миру в регіоні", - зазначили в МЗС.

Нагадаємо, 11 червня у Берліні відбулася "нормандська зустріч" на рівні глав МЗС чотирьох країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: