Польща закрила пляжі на Балтійському морі через токсичні бактерії

П'ятниця, 27 липня 2018, 09:53

Влада Польщі цього тижня заборонила купатися на понад 50 пляжах Балтійського узбережжя через те, що у зв’язку з небувало теплою температурою води у морі зросла кількість токсичних бактерій.

Як повідомляє агентство Associated Press, у деяких місцях температура води в морі перевищила 23 градуси за Цельсієм.

Рятувальники рекомендують відпочивальникам на піщаних пляжах від Свіноуйсьця на заході до Гдині на сході не плавати в морі, де ростуть товсті зелено-коричневі колонії ціанобактерій, які загрожують здоров'ю людей.

Регіональні санітарні органи влади випустили попередження про те, що контакт з бактеріями може викликати алергію і висипку.

Пиття забрудненої води також може призвести до серйозних проблем з травленням.

У Балтійському морі не спостерігалося такого інтенсивного зростання ціанобактерій протягом 12 років. Це пов'язано з високими температурами повітря до 34 градусів за Цельсієм, які спричинили потепління зазвичай холодного Балтійського моря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?