Канада скликає зустріч щодо реформи СОТ, але без США і Китаю

Субота, 28 липня 2018, 11:45

Канада планує скликати нараду міністрів торгівлі, щоб обговорити реформу Світової організації торгівлі, однак США і Китай на цю зустріч швидше за все не запросять.

Про це повідомляє Reuters.

СОТ зараз перебуває у серйозній кризу на тлі звинувачень президента США Дональда Трампа в упередженості організації стосовно Сполучених Штатів.

Джозеф Пікерілл, прес-секретар канадського міністра торгівлі Джима Карра, заявив, що зустріч відбудеться в жовтні в Оттаві, і зазначив, що Пекін і Вашингтон швидше за все запрошені не будуть.

"Це робоча група країн-однодумців, які виступають як каталізатор дій, для конкретних пропозицій. У нас є намір розширити цю групу після того, як будуть конкретні пропозиції для обговорення ", - сказав він.

Китай та Сполучені Штати беруть участь у торговельній війні, а представники двох країн зіткнулися в СОТ у четвер.

Карр хоче, щоб міністерська група визначила галузі, які можуть бути модернізовані в СОТ, зазначив Пікерілл, додавши, що Канада вже висунула пропозиції щодо електронної комерції, захисту інвестицій та прискорення торгівлі з країнами, що розвиваються.

Серед запрошених країн - Австралія, Бразилія, Чилі, Європейський Союз, Японія, Кенія, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Сінгапур, Південна Корея та Швейцарія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua