Віце-прем'єр Італії процитував Муссоліні в ювілей диктатора

Понеділок, 30 липня 2018, 18:18

Ультраправий міністр внутрішніх справ Італії, віце-прем'єр Маттео Сальвіні зробив завуальоване посилання на покійного фашистського диктатора Беніто Муссоліні.

Про це пише CNN.

Сальвіні написав у Twitter "tanti nemici, tanto onore," що означає "так багато ворогів, так багато честі". Це висловлювання є варіацією знаменитої фрази Муссоліні "molti nemici, molto onore", або "багато ворогів, багато честі".

Коментарі Сальвіні з'явилися в річницю народження Муссоліні. Вони стали відповіддю на статтю в журналі про критиків віце-прем'єра, зокрема католицьку церкву і провідних лівих інтелектуалів.

Минулого тижня провідний римо-католицький тижневик Famiglia Cristiana назвав Сальвіні дияволом, різко критикуючи міграційні пропозиції міністра внутрішніх справ.

Сальвіні раніше заявляв, що хотів би бачити президента РФ Путіна в кріслі прем'єр-міністра Італії. Він неодноразово відвідував Росію і окупований Крим. Водночас він не вважає себе проросійським.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?