У Італії звільнятимуть за сексуальні приставання на роботі

Середа, 4 липня 2018, 12:19

Працівники державної служби Італії, які винні в "серійному прогулі" або сексуальних домаганнях, будуть звільнені згідно з новим, більш жорстким кодексом поведінки.

Про це повідомляє ANSA.

Відповідно до запропонованого кодексу, будуть звільнені керівники, які здійснюють "невиправдані серії прогулів" (у періоди, коли повинна бути гарантована держслужба), або які є рецидивістами щодо "поведінки або приставань сексуального характеру".

Повторне "терпиме ставлення до порушень при службі" з боку персоналу також каратиметься.

Менеджери, які мають "суперечки" або не впроваджують правила з охорони праці або заборони на куріння, також можуть бути оштрафовані за новим кодексом на суму 200-500 євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?