Німеччина: можлива зустріч щодо Сирії з Францією, Росією і Туреччиною

П'ятниця, 17 серпня 2018, 17:22

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила про можливість проведення чотиристоронньої зустрічі щодо Сирії з участю Туреччини, Росії, Німеччини та Франції.

Про це повідомляє The Associated Press.

Ідея такої зустрічі запропонувала Туреччина. Відповідаючи на питання про можливість проведення, Меркель підкреслила, що існують два основних формати для переговорів щодо Сирії, які тісно співпрацюють із спеціальним посланником ООН Стаффаном де Містурою.

"Проте зустріч між Німеччиною, Францією, Туреччиною та Росією може мати сенс - вона повинна бути добре підготовлена, тому дати ще немає", – сказала Меркель.

За її словами, радники голів держав проведуть підготовчу роботу, щоб вирішити, чи варто проводити таку зустріч.

Очікується, що питання Сирії буде на порядку денному під час завтрашньої зустрічі Меркель з президентом Росії Владіміром Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.